regrese, kurzy, terapie

Komplexní celoroční seminář
regresních technik 2021 – II. turnus

Pro všechny zájemce o sebepoznání a vlastní osobnostní vývoj

Výcvik je určen lidem, kteří se zajímají o hluboké vnitřní poznání sebe sama a z toho vyplývající transformaci vědomí. Výcvik je také vhodný pro terapeuty, lékaře a pracovníky v jiných pomáhajících profesích. Kurz je zaměřen především na praktickou aplikaci regresních technik. Je pojat především jako výukový a není tedy vhodný pro nervově labilní jedince (případnou psychiatrickou diagnózu nebo medikaci prosím konzultujte).

Místo konání 1. a 2. bloku semináře:
Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň – jih (směr Domažlice) - tady je mapa.

Doprava: autobusem či vlakem s přestupem v Plzni.

Cena – ubytování a jídlo: Plná penze – 600 Kč na den. V případě ubytování mimo areál klášterní zahrady se platí 150 Kč na den za režii a pití. Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů. Ubytování je prosté, ale romantické a pohodlné — na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, nebo si můžete vzít vlastní stan — to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina.Místo konání 3. a 4. bloku semináře:
statek U Škodů (V koutě 35, 250 84 Sibřina; www.pohodauskodu.cz). Jedná se o luxusně zrekonstruovaný historický statek z roku 1785 na okraji Prahy v krásné přírodě. Ubytování v plně vybavených ložnicích.

Doprava: příměstské autobusy z Černého Mostu (linka č. 303) nebo ze Skalky (linka č. 329), zastávka Konečná. Zájemcům z Prahy doporučujeme přespávat na statku (i když dojíždění možné je). Ze zkušeností víme, že je to tak pohodlnější, umožňuje to lepší zpracování témat a hlubší propojení s celou skupinou.

Cena – ubytování a jídlo: Nocleh se snídaní a pitím přes den — 650 Kč na den, oběd — 120 Kč, večeře — 100 Kč (platí se na místě). Pro dojíždějící – platí se režijní poplatek 150 Kč na den (pití v ceně). Můžete též spát ve (vlastním) stanu či autě, cena je pak 350 Kč na den se snídaní.Cena – kurzovné: 20 000 Kč (za všechny čtyři bloky semináře). Zálohu garantující místo ve výcviku ve výši 2500 Kč (stornopoplatek, který se vrací pouze při zrušení semináře že strany organizátora) zašlete, prosím, do konce ledna na účet 1033462468/6100. Do zprávy pro příjemce uveďte REGRESE 21.Přihlášky: Pavla Kubicová, tel.: 774 507 082, e-mail: pavlikubicova@seznam.czTémata výcviku:


I. Základní výcvik regrese 24.–27. 6. 2021 (4 dny) – Chotěšov u Plzně
Získání základních vědomostí o fungování lidské psychiky, osvojení si dovedností hlubinné regresní techniky, která velmi účinně odstraňuje fyzické a psychické potíže a pomáhá uvolnit zablokovaný tvořivý potenciál osobnosti. Vede k hlubšímu pochopení lidského jednání a chování, léčí traumata z minulosti.
II. Start do života 26.–29. 8. 2021 (4 dny) – Chotěšov u Plzně
Zpracování témat početí, prenatální vývoj, porodní trauma a dětství. Sebehodnota a zdravá sebeláska vychází z podmínek a limitů našeho dětství a později se odráží v našem postoji k životu a ostatním, ovlivňuje naši schopnosti uplatnit se, naše vztahy a kvalitu prožívání obecně. V kurzu si osvojíme účinnou nápravnou techniku k léčení našeho dětství a vztahů (léčení vnitřního dítěte).
III. Vědomé umírání 14.–17. 10. 2021 (4 dny) – Sibřina u Prahy
Životní rekapitulace, zpracování nahromaděných křivd a vin, pohled na naše přání a touhy. Práce s „přivtělenými duchy“. Tento blok také poskytne mnoho praktických rad týkajících se pomoci při doprovázení umírajících.
IV. Temné stránky osobnosti 25.–28. 11. 2021 (4 dny) – Sibřina u Prahy
Při zpracovávání minulosti a systematické práci na sobě se z našeho podvědomí vynořují stinná témata (chtění, moc, strach, sexualní bloky, magie). Tento blok se mj. zabývá úskalími na duchovní cestě a psychospirituální krizí.

Délka jednotlivých bloků je 17 hodin teorie a 15 hodin praxe.
Výcvik bude zakončen vydáním certifikátu o absolvování výcviku.
Z ohlasů na celoroční výcvik:

... Chtěla bych Ti zpětně a znovu poděkovat za vše, co jsi mi předala na výcviku. Jednak mi sám výcvik hodně pomohl se posunout a utříbit si své znalosti a zkušenosti do té doby nasbírané, ale hlavně upevnil moje rozhodnutí s touto metodou dál pracovat... A navíc tvoje uspořádání kurzu je naprosto perfektní a má hlavu a patu. Neznám nikoho, kdo by to takto uceleně a obsáhle vedl. A předal tak vzájemně se provazující komletní know-how o vnitřním světě a vývoji duše. Regresím od té doby víc a víc. Baví mě to. Je to velké dobrodružství. Vnitřní světy klientů a jejich nastavení jsou různorodá a zajímavá. Prošla jsem už i několik porodů s pravidelnými klienty a pozitivní změny jejich stavu jsou ohromující jak pro ně, tak pro mě. To mě hodně motivuje s touto metodou dál pracovat. ...