regrese, kurzy, terapie

Komplexní celoroční seminář
regresních technik 2020

AKTUALIZOVANÁ DATA SEMINÁŘŮ!

Pro všechny zájemce o sebepoznání a vlastní osobnostní vývoj

Výcvik je určen lidem, kteří se zajímají o hluboké vnitřní poznání sebe sama a z toho vyplývající transformaci vědomí. Výcvik je také vhodný pro terapeuty, lékaře a pracovníky v jiných pomáhajících profesích. Kurz je zaměřen především na praktickou aplikaci regresních technik a je maximálně pro 20 zájemců. Je pojat především jako výukový a není tedy vhodný pro nervově labilní jedince (případnou psychiatrickou diagnózu nebo medikaci prosím konzultujte).

Místo: statek U Škodů (V koutě 35, 250 84 Sibřina; www.pohodauskodu.cz). Jedná se o luxusně zrekonstruovaný historický statek z roku 1785 na okraji Prahy v krásné přírodě. Ubytování v plně vybavených ložnicích.
Doprava: příměstské autobusy z Černého Mostu (linka č. 303) nebo ze Skalky (linka č. 329). Zájemcům z Prahy doporučujeme přespávat na statku (i když dojíždění možné je). Ze zkušeností víme, že je to tak pohodlnější, umožňuje to lepší zpracování témat a hlubší propojení s celou skupinou.
Cena – kurzovné: 16 000 Kč, registrace nutná do 31. 1. 2020.
Pro garanci místa, prosím, zaplaťte zálohu 2 500 Kč na účet č.: 141 594 2010/3030, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a REGRESE 20.
Nocleh se snídaní a pitím přes den — 650 Kč, oběd — 120 Kč, večeře — 100 Kč (platí se na místě).
Pro dojíždějící – platí se režijní poplatek 150 Kč na den (pití v ceně).
Přihlášky: Pavla Kubicová, tel.: 774 507 082, e-mail: pavlikubicova@seznam.cz


Témata výcviku:

I. Základní výcvik regrese 27.–30. 8. 2020 (4 dny)
Získání základních vědomostí o fungování lidské psychiky, osvojení si dovedností hlubinné regresní techniky, která velmi účinně odstraňuje fyzické a psychické potíže a pomáhá uvolnit zablokovaný tvořivý potenciál osobnosti. Vede k hlubšímu pochopení lidského jednání a chování.
II. Start do života 15.–18. 7. 2021 (4 dny) — klášterní zahrada Chotěšov
Zpracování témat početí, prenatální vývoj, porodní trauma a dětství. Sebehodnota a zdravá sebeláska vychází z podmínek a limitů našeho dětství a později se odráží v našem postoji k životu a ostatním, ovlivňuje naši schopnosti uplatnit se, naše vztahy a kvalitu prožívání obecně. V kurzu si osvojíme účinnou nápravnou techniku k léčení našeho dětství a vztahů (léčení vnitřního dítěte).
III. Vědomé umírání 12.–15. 8. 2021 (4 dny) – klášterní zahrada Chotěšov
Životní rekapitulace, zpracování nahromaděných křivd a vin, pohled na naše přání a touhy. Práce s „přivtělenými duchy“. Tento blok také poskytne mnoho praktických rad týkajících se pomoci při doprovázení umírajících.
IV. Temné stránky osobnosti 28.–31. 10. 2021 (4 dny) – Sibřina u Prahy
Při zpracovávání minulosti a systematické práci na sobě se z našeho podvědomí vynořují stinná témata (chtění, moc, strach, sexualní bloky, magie). Tento blok se mj. zabývá úskalími na duchovní cestě a psychospirituální krizí. Autoregrese.

Délka jednotlivých bloků je 17 hodin teorie a 15 hodin praxe.
Výcvik bude zakončen vydáním certifikátu o absolvování výcviku.Z ohlasů na celoroční výcvik:

... Chtěla bych Ti zpětně a znovu poděkovat za vše, co jsi mi předala na výcviku. Jednak mi sám výcvik hodně pomohl se posunout a utříbit si své znalosti a zkušenosti do té doby nasbírané, ale hlavně upevnil moje rozhodnutí s touto metodou dál pracovat... A navíc tvoje uspořádání kurzu je naprosto perfektní a má hlavu a patu. Neznám nikoho, kdo by to takto uceleně a obsáhle vedl. A předal tak vzájemně se provazující komletní know-how o vnitřním světě a vývoji duše. Regresím od té doby víc a víc. Baví mě to. Je to velké dobrodružství. Vnitřní světy klientů a jejich nastavení jsou různorodá a zajímavá. Prošla jsem už i několik porodů s pravidelnými klienty a pozitivní změny jejich stavu jsou ohromující jak pro ně, tak pro mě. To mě hodně motivuje s touto metodou dál pracovat. ...