regrese, kurzy, terapie

18.–21.července 2019
nebo
22.–25. srpna 2019

Prohlubovací kurz regresních
a transformačních technik

klášterní zahrada Chotěšov

Kurz je určen výhradně absolventům prvních tří kurzů regresních a transformačních technik (základního, pokračovacího a druhého pokračovacího – stínů), příp. absolventům celoročního výcviku.


Místo: Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň - jih (směr Domažlice) - tady je mapa (v novém okně). (Viz též zde.) Jezdí k nám z Prahy bus i vlak s přestupem v Plzni.

Co můžete očekávat: Procvičení dovedností získaných na prvních třech (základním a dvou pokračovacích) kurzech regresní psychoterapie. Transformace stínů osobnosti, práce se strachy a závislostmi. Role oběť — viník. Práce s přivtělenými duchy a pomoc umírajícímu. Psychospirituální krize, osobní transformace, probuzení kundalini. Proces vývoje duše.

Program: Nástup ve středu v podvečer do 19 hodin. Je možno domluvit si individuální konzultace před kurzem a přijet dříve (i o 1—2 dny), v takovém případě to dejte prosím včas vědět. Konec kurzu je plánován na neděli po obědě.

Cena kurzu: Kurzovné 3000 Kč + 2000 Kč ubytování a strava. Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné — na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, nebo si můžete vzít vlastní stan — to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina. Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů. V ceně je zahrnut studijní materiál — skripta. Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (stornopoplatek) 500 Kč na účet 186721016/0300.

Co si vzít s sebou: pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu), vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, psací potřeby a poznámkový blok, chuť pracovat na sobě

Jak se přihlásit: e-mailem na adresu mila.lukasova@seznam.cz.

Těším se na vás, Míla

zpět na aktuality, akce, kurzy