regrese, kurzy, terapie

9.–12.července 2020

Prohlubovací kurz regresních
a transformačních technik
– hypnotické techniky

klášterní zahrada Chotěšov


Přípravný kurz na regrese do života mezi životy — světa duší.

Kurz je určen výhradně absolventům prvních tří kurzů regresních a transformačních technik (základního, pokračovacího a druhého pokračovacího – stínů), příp. absolventům celoročního výcviku.

Místo: Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň - jih (směr Domažlice) - tady je mapa (v novém okně). (Viz též zde.) Jezdí k nám z Prahy bus i vlak s přestupem v Plzni.

Co můžete očekávat: Procvičení dovedností získaných na prvních třech (základním a dvou pokračovacích) kurzech regresní terapie. Transformace stínů osobnosti, práce se strachy a závislostmi. Role oběť — viník. Práce s přivtělenými duchy a pomoc umírajícímu. Psychospirituální krize, osobní transformace, probuzení kundalini. Proces vývoje duše.

Program: Nástup ve středu v podvečer do 19 hodin. Je možno domluvit si individuální konzultace před kurzem a přijet dříve (i o 1—2 dny), v takovém případě to dejte prosím včas vědět. Konec kurzu je plánován na neděli po obědě.

Cena kurzu: Kurzovné 3000 Kč + 2200 Kč plná penze (tj. 550 Kč/den). (V případě vlastního ubytování a stravy se platí 150 Kč/den za režii a pití.) Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů. V ceně je zahrnut studijní materiál — skripta.
Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné — na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, nebo si můžete vzít vlastní stan — to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina.
Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (stornopoplatek) 1000 Kč na účet 186721016/0300. Doplatek od vás vybereme hotově na místě.

Co si vzít s sebou: pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu), vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, psací potřeby a poznámkový blok, chuť pracovat na sobě

Jak se přihlásit: Pavle Kubicové e-mailem na adresu pavlikubicova@seznam.cz, popř. telefonicky na číslo 774 507 082.

Těším se na vás, Míla

zpět na aktuality, akce, kurzy