regrese, kurzy, terapie

18.–19. července 2020

Sebeláska a vnitřní dítě

klášterní zahrada Chotěšov


Sebeláska je základním předpodkladem spokojeného života,
zdravé sebejistoty a kvalitních vztahů.


Víkendový prožitkový seminář


Víkend bude plný sebepoznávací práce na sobě samých. Budeme spolu mluvit o smyslu života, ale i o fungování mezilidských vztahů. Pomocí jednoduchých regresních technik budeme pracovat se svojí vlastní minulostí, nahlédneme také do původního plánu naší duše.
Velkou pozornost věnujeme svému dětství a léčení vnitřního dítěte v nás. Dětství má zásadní vliv na kvalitu prožívání našeho života. Ukazuje se, že naplnění našich základních potřeb (ochrana, péče, láska, pozornost, přijetí) a podmínky života v raném dětství (potřeba mít své místo a materiální uspokojení) významně formují naši osobnost. V této etapě našeho života se tvoří úroveň naší sebehodnoty a sebelásky a naše pozdější schopnost vytvářet vztahové vazby. V praktické části semináře se seznámíme se stavem našeho vnitřního dítěte, poznáme, co mu chybělo a osvojíme si jednoduchou nápravnou techniku, díky které se můžeme sami efektivně léčit.

Co s sebou: pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu), vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, repelent či off, psací potřeby a poznámkový blok, několik fotografií z dětství, chuť pracovat na sobě

Místo: Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň - jih (směr Domažlice) - tady je mapa (v novém okně).
Jezdí k nám z Prahy bus i vlak s přestupem v Plzni.

Cena: 1600 Kč kurzovné + 1100 Kč plná penze. Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů. (V případě vlastního ubytování a stravy se platí 150 Kč/den za režii a pití.)
Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné – na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, nebo si můžete vzít vlastní stan – to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina.
Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (stornopoplatek) 1000 Kč na účet 186721016/0300. Doplatek se platí hotově na místě.

Jak se přihlásit: e-mailem na adresu mila.lukasova@seznam.cz.Těším se na vás :) Míla