regrese, kurzy, terapie

6.–8. srpna 2021
Setkání absolventů kurzu
Regrese do života mezi životy

klášterní zahrada Chotěšov


Setkání absolventů kurzu Regrese do života mezi životy (spirituální regrese)


Místo: Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň – jih (směr Domažlice) - tady je mapa (v novém okně). (Viz též zde.) Jezdí k nám z Prahy autobus i vlak s přestupem v Plzni.

Program: Nástup ve čtvrtek v podvečer do 19 hodin. Konec setkání je plánován na neděli po obědě.
Ideální příležitost k posunutí vnitřních omezení a podpoře vlastního rozvoje. Vzájemné sdílení zkušeností. Společné praktikování meditačních technik a cvičení využívajících nejnovější poznatky z oblastí neurověd a práce v kvantovém poli.

Cena: 1000 Kč + 1650 Kč plná penze (tj. 550 Kč/den). (V případě ubytování mimo areál naší zahrady se platí 150 Kč/den za režii a pití.) Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů.
Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné — na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, nebo si můžete vzít vlastní stan — to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina.

Co si vzít s sebou: pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu), vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, psací potřeby a poznámkový blok, chuť pracovat na sobě.

Jak se přihlásit: Pavle Kubicové e-mailem na adresu pavlikubicova@seznam.cz, popř. telefonicky na číslo 774 507 082.
Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (stornopoplatek) 1000 Kč na účet 1033462468/6100, do zprávy pro příjemce uveďte SETKANI 21. Doplatek se platí hotově na místě.