regrese, kurzy, terapie

12.–15. srpna 2021
Regrese do života mezi životy

klášterní zahrada Chotěšov


Seminář je určen pro absolventy Celoročního výcviku regresních technik a semináře Hypnotických technik.


Místo: Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň – jih (směr Domažlice) - tady je mapa (v novém okně). (Viz též zde.) Jezdí k nám z Prahy autobus i vlak s přestupem v Plzni.

Spirituální regrese do života mezi životy vychází z metody Dr. Michaela Newtona (LBL hypnóza — Život mezi životy). Jedná se o velmi účinný způsob, jak otevřít cestu k nesmrtelným vzpomínkám na existenci ve světě duší.

Program: Nástup ve středu v podvečer do 19 hodin. Je možno domluvit si individuální konzultace před kurzem a přijet dříve (i o 1—2 dny), v takovém případě to dejte prosím včas vědět. Konec kurzu je plánován na neděli po obědě.

Cena kurzu: Kurzovné 3000 Kč + 2200 Kč plná penze (tj. 550 Kč/den). (V případě ubytování mimo areál naší zahrady se platí 150 Kč/den za režii a pití.) Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů. V ceně je zahrnut studijní materiál — skripta.
Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné — na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, nebo si můžete vzít vlastní stan — to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina.

Co si vzít s sebou: pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu), vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, psací potřeby a poznámkový blok, chuť pracovat na sobě.

Jak se přihlásit: Pavle Kubicové e-mailem na adresu pavlikubicova@seznam.cz, popř. telefonicky na číslo 774 507 082. Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (stornopoplatek) 1000 Kč na účet 1033462468/6100, do zprávy pro příjemce uveďte SPIRITUAL 21. Doplatek se platí hotově na místě.