regrese, kurzy, terapie

15.—16. srpna 2020

Tvoření hojnosti

klášterní zahrada Chotěšov


Řekni mi, já to zapomenu. Ukaž mi, možná si to zapamatuji.
Nech mě to zkusit a já to pochopím. (Čínské přísloví.)

Tento seminář je určen VÝHRADNĚ pro absolventy
kurzu Sebeláska a vnitřní dítě!


Víkendový prožitkový seminář
Jaká je naše realita? Je odpovědí na naše skrytá přesvědčení. Pomocí jednoduché regresní techniky nahlédneme na naše vnitřní programy, které nám brání přirozeně přijímat hojnost. Vyzkoušíme si pomocné techniky, díky nimž můžeme tyto programy transformovat a otevřít se tak zkušenosti žití v dostatku.

Termín: sobota 15. – neděle 16. srpna
so. 9:30–18:00 hod., ne. 9:30–14:00 hod.
Jste vítáni již v pátek v podvečer.

Co s sebou: pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu), vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, repelent či off, psací potřeby a poznámkový blok, chuť na sobě pracovat.

Místo: Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň - jih (směr Domažlice) - tady je mapa (v novém okně).
Jezdí k nám z Prahy bus i vlak s přestupem v Plzni.

Cena: 1600 Kč kurzovné + 1100 Kč plná penze. (V případě vlastního ubytování a stravy se platí 150 Kč/den za režii a pití.) Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů.
Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné – na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, nebo si můžete vzít vlastní stan – to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina.
Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (stornopoplatek) 1000 Kč na účet 186721016/0300. Doplatek se platí hotově na místě.

Jak se přihlásit: e-mailem na mila.lukasova@seznam.czTěšíme se na vás :) Míla