regrese, kurzy, terapie

17.—18. srpna

Tvoření hojnosti

klášterní zahrada Chotěšov


Řekni mi, já to zapomenu. Ukaž mi, možná si to zapamatuji.
Nech mě to zkusit a já to pochopím. (Čínské přísloví.)

Tento seminář je určen výhradně pro absolventy
kurzu Sebeláska a vnitřní dítě!


Víkendový prožitkový seminář
Jaká je naše realita? Je odpovědí na naše skrytá přesvědčení. Pomocí jednoduché regresní techniky nahlédneme na naše vnitřní programy, které nám brání přirozeně přijímat hojnost. Vyzkoušíme si pomocné techniky, díky nimž můžeme tyto programy transformovat a otevřít se tak zkušenosti žití v dostatku.

Termín: sobota 17. – neděle 18. srpna
so. 9:30–18:00 hod., ne. 9:30–14:00 hod.
Jste vítáni již v pátek v podvečer.

Co s sebou: pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu), vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, repelent či off, psací potřeby a poznámkový blok, chuť na sobě pracovat

Místo: Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň - jih (směr Domažlice) - tady je mapa (v novém okně).
Jezdí k nám z Prahy bus i vlak s přestupem v Plzni.

Cena 2500 Kč zahrnuje kurzovné, ubytování a stravu (so: oběd a večeře, ne: snídaně a oběd). Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné – na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, nebo si můžete vzít vlastní stan – to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina. Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů. Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (stornopoplatek) 500 Kč na účet 186721016/0300.

Jak se přihlásit: e-mailem na mila.lukasova@seznam.czTěšíme se na vás :) Míla