regrese, kurzy, terapie

Neděle 29. srpna – čtvrtek 2. září 2021
Vision Quest

Tuněchodský mlýn nedaleko Stříbra


Vision Quest je prastarý rituál, který je zaměřený na nalezení vize pro vlastní život. Pomáhá questorům – hledajícím usmířit se se svým dosavadním životem utřídit si svoje životní preference a nalézt směřování a poslání pro svojí další cestu.


Hledající stráví 3 dny a 3 noci bez jídla a pití v lese, kde bude mít možnost nahlédnou hluboko do svého nitra a setkat se se svými omezeními, představami a strachy. Tím dostává možnost projít vnitřní transformací a objevit své nové já, které je schopné nést a realizovat osobní vizi.

Vision Questem v Lakotské tradici vás budu provázet já, v souladu s tradicí, tak jak mi jí předal předal můj učitel Jorge Redtailhawk.

Vision Questu předchází dlouhodobá příprava, sepsání dopisu o záměru, meditace, vázání modlitebních tabákových váčků, které pak budou sloužit v lese jako ochrana vašeho prostoru.

Vision Questu se účastní hledající, kteří stráví svůj čas v lese, a také pomocníci, kteří budou pomáhat s přípravou a údržbou prostoru zázemí a po celou dobu rituálu budou pečovat v zázemí o oheň a zajišťovat vše, co je třeba.
Úloha hledajících je jasná – hledat svou vlastní vizi a směr.
Úloha pomocníků je neméně důležitá a pro společenství a samotné pomocníky velice přínosná.

Společenství/komunita, která se propojí pro podporu hledajících a stráví společně na krásném místě několik dní je velice obohacující a vyživující. I zde lze vlastně nalézt svůj směr a získat autentický prožitek nesobecké služby.

Celá událost začíná ve neděli 29. 8. kolem 16.00 a končí ve čtvrtek 2. 9. odpoledne. Budeme v krásném údolí Tuněchodského mlýna, kudy protéká říčka Úhlavka a nad kterým se tyčí divoké skály. Na začátku a na konci rituálu bude očistný rituál Inipi – potní chýše.


Budeme potřebovat několik pomocníků, kteří by přijeli již o den dříve, tj. 28. 8., abychom mohli společně přichystat potní chýši a zajistit prostor pro bezpečný rituál.

Příspěvek (zahrnuje práci a péči průvodce, jídlo v zázemí a veškeré technické zabezpečení):
Hledající 6500 Kč, pomocníci 3300 Kč
Hledajícím a pomocníkům pošlu podrobné informace hned po přihlášení na e-mail david.stetka@seznam.cz nebo telefonicky na číslo 604 122 409