regrese, kurzy, terapie

6.—9. srpna 2020
Základní kurz regresní terapie

ChotěšovMísto:
Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň — jih (směr Domažlice) — tady je mapa (v novém okně).
(Viz též zde.) Jezdí k nám z Prahy autobus i vlak s přestupem v Plzni.

Co můžete očekávat:
Získání základních vědomostí o fungování lidské psychiky, osvojení si dovedností hlubinné regresní techniky, která velmi účinně odstraňuje fyzické a psychické potíže a pomáhá uvolnit zablokovaný tvořivý potenciál osobnosti. Vede k hlubšímu pochopení lidského jednání a chování. Při této technice se nepoužívá hypnóza.
Kurz je pojat jako výukový, není vhodný pro nervově labilní jedince (např. s diagnostikovanou psychózou či jinou vážnou poruchou osobnosti), rovněž lidi beroucí jakákoli psychofarmaka či léky na spaní.

Program:
Nástup ve středu vpodvečer do 19 hodin. Konec kurzu je plánován na neděli po obědě.

Cena kurzu:
Kurzovné 4000 Kč + 2200 Kč ubytování a strava. (V případě vlastního ubytování a stravy se platí 150 Kč/den za režii a pití.) V ceně je zahrnut studijní materiál — skripta. Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů.
Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné — na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, popřípadě si můžete vzít vlastní stan — to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina.
Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (stornopoplatek) 1000 Kč na účet 186721016/0300. Doplatek od vás vybereme hotově na místě.

Co si vzít s sebou:
Pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu), vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, psací potřeby a poznámkový blok, chuť pracovat na sobě.

Jak se přihlásit:
e-mailem na adresu mila.lukasova@seznam.cz.


Těším se na vás :) Míla


zpět na aktuality, akce, kurzy