regrese, kurzy, terapie

22.–25. července 2021
Základní kurz regresní terapie

ChotěšovMísto:
Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň — jih (směr Domažlice) — tady je mapa (v novém okně).
(Viz též zde.) Jezdí k nám z Prahy autobus i vlak s přestupem v Plzni.

Co můžete očekávat: Získání základních vědomostí o fungování lidské psychiky, osvojení si dovedností hlubinné regresní techniky, která velmi účinně odstraňuje fyzické a psychické potíže a pomáhá uvolnit zablokovaný tvořivý potenciál osobnosti. Vede k hlubšímu pochopení lidského jednání a chování. Při této technice se nepoužívá hypnóza.
Kurz je pojat jako výukový, není vhodný pro nervově labilní jedince (např. s diagnostikovanou psychózou či jinou vážnou poruchou osobnosti), rovněž lidi beroucí jakákoli psychofarmaka či léky na spaní.

Program: Nástup ve středu v podvečer do 19 hodin. Konec kurzu je plánován na neděli po obědě.

Cena kurzu: Kurzovné 5000 Kč + 2200 Kč ubytování a strava. V ceně je zahrnut studijní materiál — skripta. Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů. (V případě ubytování mimo areál naší zahrady se platí 150 Kč/den za režii a pití.)
Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné — na postelích v maringotce (ve vlastním spacáku), v obytném altánu nebo skleníku, popřípadě si můžete vzít vlastní stan — to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina.

Co si vzít s sebou:
Pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu), vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, psací potřeby a poznámkový blok, chuť pracovat na sobě.

Jak se přihlásit:
Pavle Kubicové e-mailem na adresu pavlikubicova@seznam.cz, popř. telefonicky na číslo 774 507 082. Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (stornopoplatek) 1000 Kč na účet 1033462468/6100, do zprávy pro příjemce uveďte ZAKLAD 21. Doplatek se platí hotově na místě.