regrese, kurzy, terapie

4.—7. července
Základní kurz regresní terapie

klášterní zahrada Chotěšov


Tento kurz je pro vás, kdo nejste rozhodnuti, zda chcete absolvovat komplexní celoroční výcvik (IV.—XI. 2020, Sibřina u Prahy). Pokud se po absolvování tohoto základního kurzu rozhodnete absolvovat i komplexní celoroční, cena vám bude odečtena a nastoupíte až od druhé lekce.Místo:
Klášterní 69, Chotěšov, Plzeň – jih (směr Domažlice) – tady je mapa (v novém okně). (Viz též zde.) Jezdí k nám z Prahy bus i vlak s přestupem v Plzni.

Co můžete očekávat:
Získání základních vědomostí o fungování lidské psychiky, osvojení si dovedností hlubinné regresní techniky, která velmi účinně odstraňuje fyzické a psychické potíže a pomáhá uvolnit zablokovaný tvořivý potenciál osobnosti. Vede k hlubšímu pochopení lidského jednání a chování. Při této technice se nepoužívá hypnóza. Kurz je pojat jako výukový, není vhodný pro nervově labilní jedince (např. s diagnostikovanou psychózou či jinou vážnou poruchou osobnosti), rovněž lidi beroucí jakákoli psychofarmaka či léky na spaní.

Program: Nástup ve středu v podvečer do 19 hodin. První dva dny věnujeme teorii, následující praxi regresní psychoterapie. Konec kurzu je plánován na nedělní pozdní odpoledne.

Cena kurzu: Kurzovné 3000 Kč + 2000 Kč ubytování a strava. Ubytování bude prosté, ale romantické a pohodlné – na postelích v maringotce (vlastní spacák), v obytném altánu nebo skleníku, nebo si můžete vzít vlastní stan – to vše přímo v zahradě se sprchou a WC. Také si můžete sami zajistit ubytování v nedalekém penzionu (3 km) Sportcentrum Losina. Strava je vegetariánská, plná penze vč. nápojů. V ceně je zahrnut studijní materiál – skripta. Předem je třeba poslat nevratnou zálohu (= stornopoplatek) 500 Kč na účet 186721016/0300.

Co si vzít s sebou:
– pohodlné venkovní oblečení a obuv, plavky (možnost koupání v krásném lomu)
– vlastní spacák a karimatku na spaní, baterku, případně stan, repelent či off
– psací potřeby a poznámkový blok
– chuť pracovat na sobě

Jak se přihlásit: e-mailem na adresu mila.lukasova@seznam.cz.

Těším se na vás :) Míla

zpět na aktuality, akce, kurzy